Вами пишається школа!

/Files/images/55263971.png

Лідерами не народжуються - ними стають!!

2016-2017 навчальний рік

/Files/images/shahi/5.jpgМіський турнір із шахів серед дівчат «Міс Інтелектуальність-2017». Керівник шкільного гуртка шахів Довганюк Микола Григорович та учениці Тітішова Дар’я (3-Г клас) і Поляк Софія (6-В клас). /Files/images/shahi/8.jpgМіський турнір із шахів серед дівчат «Міс Інтелектуальність-2017». Керівник шкільного гуртка шахів Довганюк Микола Григорович та учениці Тітішова Дар’я (3-Г клас) і Поляк Софія (6-В клас).

/Files/images/2016-2017/ms-2017/1-4/WP_20170317_12_24_33_Selfie.jpgМіс Україночка-2017! Учениця 4-А класу. /Files/images/2016-2017/ms-2017/1-4/media-share-0-02-04-47f9d2bab5cde11bf4be7854bafba20d04bff920a7aa260f2912b4425f41ff82-13c34158-69ab-45ca-b27b-e30c7f2191bb.jpgМіс Україночка-2017! Учениця 4-А класу.

/Files/images/2016-2017/ms-2017/media-share-0-02-05-8dfb2790ca332b8c2713cbf70b78a448a5876524645850237e2afa5097781cb3-343b8a9e-f700-49e6-bd36-db484a8bc706.jpgМіс та Містер школи - 2017! Учні 10-А класу /Files/images/2016-2017/ms-2017/media-share-0-02-05-ac90b049ad0604276ac699714989e59d3e976fb5b91317e47c711f68db4009f1-485dabe3-3296-46f6-a092-df72f1722e6b.jpgМіс та Містер школи-2017! Учні 10-А класу!

/Files/images/2016-2017/benefs_nauki/media-share-0-02-05-6d83e89dde80ac8011258501d6717e749f041dfcae6ab8660fd152d7bd339ad8-05135a64-c8fa-463e-adfb-8c5173d64398.jpgУчасники Першої шкільної відкритої конференції "Бенефіс наукоця-2017" /Files/images/2016-2017/benefs_nauki/20170207_135157.jpgУчні 4-А класу - наймолодші учасники конференції /Files/images/2016-2017/3-g/SDC19849.JPGБенефіс науковця-2017. Учні 3-Г класу - найнаймолодші учасники конференції. /Files/images/obdarovan_dti/skm4o4fNOco.jpg

/Files/images/2016-2017/turizm/WP_20160927_14_42_58_Pro.jpgПереможці І шкільного фестивалю "Доступний туризм" учні 9-А та 9-Б класів. /Files/images/2016-2017/turizm/media-share-0-02-05-4246f4df0338e75331a68e3203cfc6222424c4b3db45e035169110b9aebf726d-Picture.jpgПереможці І шкільного фестивалю "Доступний туризм" учні 9-А та 9-Б класів.

Інформація про переможців районних олімпіад та конкурсів у 2016-2017 навчальному році

№ з/п Клас ПІБ Предмет Місце Нагорода № наказу Примітка
1 Д Братищенко Ірина Вікторівна Огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р. Подяка Відзначити роботу директора школи за пошук дієвих стратегій організації правової освіти і правового виховання учнів, пропагування кращих взірців співпраці нав.закладів. № 168 від 2.03.2017 «Про результати проведення районного огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р.» КЗО довести результати проведення районного огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р. до відома педагогічних колективів, розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО вчителів.
2 ЗДШ Копнова Оксана Вікторівна Огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р. Подяка Відзначити за пошук дієвих стратегій організації правової освіти і правового виховання учнів, пропагування кращих взірців співпраці нав.закладів. № 168 від 02.03.2017 «Про результати проведення районного огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р.»
3 В Малиновська Юлія Вікторівна Огляд-конкурс на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р. Подяка Відзначити роботу за пошук дієвих стратегій організації правової освіти і правового виховання учнів, пропагування кращих взірців співпраці нав.закладів. № 168 від 2.03.2017 «Про результати проведення районного огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти та виховання в навчальних закладах у 2016-2017 н.р.»
4 В Малиновська Юлія Вікторівна Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» Подяка Оголосити подяку за належну профілактичну роботу з питань запобігання виробничого травматизму, сприяння активної участі дітей та учнівської молоді у конкурсі № 100 від 24.02.2017 «Про підсумки проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» серед учнів навчальних закладів Деснянського району»
5 В Двораковська Катерина Віталіївна Вчитель інформатики Подяка Нагородити подякою УО за вагомий внесок в організацію і проведення олімпіади офісної технології № 603 від 13.12.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з офісних технологій» Вчитель, який брав участь у проведенні олімпіади та роботі членів журі
6 В Богайчук Тетяна Вікторівна Вчитель української мови та літератури Подяка Нагородити подякою УО за вагомий внесок в організацію і проведення олімпіади з української мови та літератури № 483 від 18.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури» Вчитель, який брав участь у проведенні олімпіади та роботі членів журі
7 В Шестакова Тетяна Володимирівна Вчитель історії Подяка Нагородити подякою УО за вагомий внесок в організацію і проведення олімпіади з історії № 560 від 29.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії» Вчитель, який брав участь у проведенні олімпіади та роботі членів журі
8 В Кузьмінська Наталія Андріївна Вчитель російської мови Подяка Нагородити подякою УО за вагомий внесок в організацію і проведення олімпіади з російської мови № 627 від 21.12.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови серед учнів 8-11х класів» Вчитель, який брав участь у проведенні олімпіади та роботі членів журі
9 В Вангородська Тетяна Миколаївна Вчитель німецької мови Диплом в номінації «За активну участь» Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 692від 28.12.2016 «Про підсумки проведення щорічного районного конкурсу-фестивалю «Різдвяний ярмарок. Подорож казками Братів Грімм». КЗО довести результати конкурсу-фестивалю «Різдвяний ярмарок. Подорож казками Братів Грімм» до відома педагогічний колектив.
10 В Танасюк Лариса Миколаївна Конкурс методичних розробок педагогічних працівників навчальних закладів м.Києва з української (рідної) мови у 2016-2017 навчальному році ІІІ місце Нагородити грамотою УО Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації №71 від 07.02.2017 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу конкурсу методичних розробок педагогічних працівників навчальних закладів міста Києва з української (рідної) мови у 2016-2017 навчальному році» КЗО довести результати ІІ етапу конкурсу методичних розробок педагогічних працівників навчальних закладів міста Києва з української (рідної) мови у 2016-2017 навчальному році до відома педагогічних колективів, розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО вчителів.
11 9-А Женжера Максим Математика ІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації № 560 від 29.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики» КЗО довести результати ІІ районного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики до відома пед. прац., розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО
12 11-А Мазур Анастасія Математика ІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації № 560 від 29.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики»
13 11-А Дзюбенко Ірина Математика ІІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації № 560 від 29.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики»
14 11-А Дзюбенко Ірина Офісні технології ІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 603 від 13.12.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з офісних технологій» КЗО довести результати ІІ районного етапу Всеукраїнської олімпіади з офісних технологій до відома пед. прац., розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО
15 3 -Б Болот Єлизавета Конкурс з укр. мови імені Петра Яцика ІІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 603 від 13.12.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» КЗО довести результати ІІ районного етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови ім.. П.Яцика до відома пед. прац., розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО
16 5-Г Галанська Єлизавета Конкурс з укр. мови імені Петра Яцика І місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 603 від 13.12.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика»
17 5-Б Антонова Вероніка Конкурс з укр. мови імені Петра Яцика ІІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 603 від 13.12.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика»
18 7-А Фомочкіна Крістіна Українська мова та література ІІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 483 від 18.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури» КЗО довести результати ІІ районного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури до відома пед. прац., розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО
19 11-А Деркач Наталія Українська мова та література ІІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністр № 483 від 18.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури»
20 8-А Кулініченко Лев Історія ІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 560 від 29.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії» КЗО довести результати ІІ районного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії до відома пед. прац., розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО
21 9-А Женжера Максим Історія ІІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 560 від 29.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії»
22 11-А Мазур Анастасія Історія І місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 560 від 29.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії»
23 11-А Дзюбенко Ірина Історія ІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 560 від 29.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії»
24 11-А Деркач Наталія Історія ІІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 560 від 29.11.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії»
25 11-А Думич Павло Комп’ютерна графіка ІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 625 від 21.12.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з комп’ютерної графіки» КЗО довести результати ІІ районного етапу Всеукраїнської олімпіади з комп’ютерної графіки до відома пед. прац., розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО
26 9-А Женжера Максим Російська мова ІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 627 від 21.12.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови серед учнів 8-11х класів» КЗО довести результати ІІ районного етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови серед учнів 8-11х класів до відома пед. прац., розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО
27 11-А Дзюбенко Ірина Російська мова ІІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 627 від 21.12.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з російської мови серед учнів 8-11х класів»
28 9-А Женжера Максим Правознавство ІІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 628 від 21.12.2016 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства» КЗО довести результати ІІ районного етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства до відома пед. прац., розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО
29 9-Б Сторожик Аліна Анатоліївна Комп’ютерна анімація ІІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 50 від 27.01.2017 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з комп’ютерної анімації» КЗО довести результати ІІ районного етапу Всеукраїнської олімпіади з комп’ютерної анімації до відома пед. прац., розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО
30 10-А Аносов Ігор Комп’ютерна анімація ІІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 50 від 27.01.2017 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади з комп’ютерної анімації»
31 6-Б Панасенко Ольга Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» І місце серед вікової категорії 11-14 р. Нагородити грамотою УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 100 від 24.02.2017 «Про підсумки проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» серед учнів навчальних закладів Деснянського району» КЗО довести результати проведення конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» до відома пед. прац., розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО
32 6 Піскаленко Віталій Конкурс читців поезій Т.Шевченка ІІІ місце Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 139 від 14.03.2017 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу XVI міського конкурсу читців поезії Т.Шевченка» КЗО довести результати ІІ етапу XVI міського конкурсу читців поезії Т.Шевченка до відома педагогічного колективу, розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО вчителів
33 5-Б Антонова Вероніка Конкурс «Символи моєї держави» ІІІ місце вікова категорія 6-10 років Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 198 від 11.04.2017 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу конкурсу «Символи моєї держави» КЗО довести результати ІІ етапу конкурсу «Символи моєї держави» до відома педагогічний колектив, розглянути підсумки на засіданнях педрад, шкільних МО
34 6 Трохименко Софія Конкурс «Символи моєї держави» ІІІ місце вікова категорія 11-14 років Нагородити дипломом УО Деснянської районної в місті києві державної адміністрації № 198 від 11.04.2017 «Про підсумки проведення ІІ (районного) етапу конкурсу «Символи моєї держави»

2015-2016 навчальний рік

/Files/images/2015-2016/vals/IMG_2956.jpgПереможці районного конкурсу "Київський вальс - 2016" (І місце) /Files/images/2015-2016/vals/IMG_2962.jpgПереможці районного конкурсу "Київський вальс - 2016" (І місце) /Files/images/2015-2016/bbloteka/chitach_roku_-2016/SDC13273.JPGПереможниця конкурсу "Читач року - 2016", учениця 6-А класу. /Files/images/2015-2016/bbloteka/chitach_roku_-2016/SDC13235.JPGПереможці конкурсу "Читач року - 2016" /Files/images/2015-2016/bbloteka/chitach_roku_-2016/SDC13254.JPGПереможці конкурсу "Читач року - 2016"

/Files/images/pravo_nau/IMG_1650.JPGПереможці конкурсу "Правовий Олімп-2016" - команда учениць 10-А класу (І місце). /Files/images/pravo_nau/IMG_1661.JPGПереможці конкурсу "Правовий Олімп-2016" - команда учнів 9 класу (ІІ місце). /Files/images/2015-2016/jivchk/DSC_1578.JPGПереможці шкільної олімпіади з української мови та літератури (учні 3-6 класів) /Files/images/vami_pishatsya_shkola/Share2016-02-15-14b04e9c431bfefc894de0970e214aa3ddac0ef2bd61180b218832e51d3a6550-Picture.jpgПереможці шкільного брейн-рингу "Знавці інформатики" (учні 8-Б класу) /Files/images/2015-2016/ms_krasi-2016/Share2016-02-27-e0c6b78a988c01ceb1d93625abd1e0b09e6a5985d4dd6fbd07cc0935895d6285-Picture.jpgПереможці шкільного конкурсу "Міс школи-2016". /Files/images/2015-2016/revzor_5-11/WP_20160302_10_51_03_Pro.jpg"Золота відзнака" у шкільному конкурсі "Наш класний кабінет" - учні 8-Б класу. /Files/images/2015-2016/revzor_5-11/WP_20160302_10_50_36_Pro.jpg"Срібла відзнака" у шкільному конкурсі "Наш класний кабінет" - учні 5-В класу.

Інформація про переможців відповідно до наказів управління освіти про підсумки проведення ІІ етапу учнівських олімпіад по кожному навчальному предмету та районних конкурсів учні школи у 2015-2016 навчальному році

№п/п ПІБ учня Клас Предмет ПІБ вчителя Місце
1. Дзюбенко Ірина 10-А Українська мова та література Ігнатенко В.І. ІІ
2. Деркач Наталія 10-А Українська мова та література Ігнатенко В.І. ІІІ
3. Саган Єлизавета 11-А Українська мова та література Баклан О.М. ІІ
4. Яценко Анастасія 9-Б Історія Шестакова Т.В. ІІІ
5. Башмакова Єлизавета 9-А Історія Шестакова Т.В. ІІІ
6. Дзюбенко Ірина 10-А Історія Шестакова Т.В. ІІ
7. Деркач Наталія 10-А Історія Шестакова Т.В. ІІ
8. Кулінченко Лев 7-Б Хімія Деркач О.Ю. ІІІ
9. Дзюбенко Ірина 10-А Російська мова Кузьмінська Н.А. ІІ
10. Краснонога Альона 8-Б Офісні технології Двораковська К.В. ІІІ
11. Женжера Максим 8-А Географія Семененко Є.М. ІІІ
12. Дзюбенко Ірина 10-А Математика Владимировська Л.Л. ІІІ
13. Дзюбенко Ірина 10-А МАН Фольклористика Богайчук Т.В. ІІІ
14. Дзюбенко Ірина 10-А інформатика Двораковська К.В. І
15. Думич Павло інформатика Двораковська К.В. ІІІ
16. Фомочкіна Крістіна 6-А ІV Міжнародний конкурс імені Т.Г.Шевченка Богайчук Т.В. ІІІ
17. Башмакова Єлизавета 9-А ІV Міжнародний конкурс імені Т.Г.Шевченка Мишко О.М. ІІІ
18. Дзюбенко Ірина 10-А ІV Міжнародний конкурс імені Т.Г.Шевченка Ігнатенко В.І. ІІ

Вітаємо!!!

Бажаємо подальших успіхів!!!

Дякуємо за відмінну працю!!!

Кiлькiсть переглядiв: 363

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.