Шкільне життя...

/Files/images/2-v/shkola_mistetstv/SDC12589.JPG

Хто з нас не пам'ятає роки свого навчання в школі? Шкільне життя - це те, що буде пам'ятатися дуже довго після закічення школи. Адже школа - це унікальне місце. Шкільне життя - це все, що оточує нас протягом багатьох років. Це уроки, гуртки, факультативи, олімпіади, конкурси, змаганння. Це безліч справ, які немомітні для великого світу, але такі важливі для маленької людини - учня.

/Files/images/1-a/blagoustry/IMG_3679.JPG

Події шкільного життя формують особистість, виховують характер, тренують характер і волю, створюють простір для самореалізації, дають знання.

/Files/images/3-a/pisanki_mayster_klas_10_bereznya2016/20160303_125204.jpg

Життя школи - це діяльність та події, позитивна атмосфера і простір для самореалізації, доброзичливі відносини і здорове довкілля. Все це формує особистість, виховує характер, тренує поведінку і волю кожної дитини, яка проживає шкільні роки в школі І-ІІІ ступенів №300 Деснянського району міста Києва.

/Files/images/3-b/SDC11877.JPG

Щасливий той, хто з радістю йде на роботу і з радістю повертається додому. Можемо з упевненістю сказати, що наші діти щасливі: вони з бажанням і радістю йдуть до школи, вони вірять у себе, тому що в них вірять і в школі, і вдома. Якість шкільного життя визначає якщо не все, то багато чого у подальшій самореалізації особистості. Саме тому всі ресурсинашої школи спрямовано на створення шкільного життя з потужним розвивальним потенціалом.