Вітаємо учнів 1-Б класу з успішним захистом першого навчального проекту!

/Files/images/2016-2017/1-b/proekt_19_schnya/ПрЖ2_1-б.jpg

19 січня 2017 року учні 1-Б класу захистили свій перший навчальний проект на тему "Домашні улюбленці". Урок пройшов цікаво, школярі жваво обговорювали свої наукові досягнення.

/Files/images/2016-2017/1-b/proekt_19_schnya/ПрЖ5_1-б.jpg /Files/images/2016-2017/1-b/proekt_19_schnya/ПрЖ4_1-б.jpg

Проектна діяльність – нині одна з найперспективніших складових освітнього процесу, тому що створює умови творчого саморозвитку та самореалізації учнів, формує всі необхідні життєві компетенції, які на Раді Європи були визначені як основні в ХХІ столітті: полікультурні, мовленнєві, інформаційні, політичні та соціальні. Самостійне здобування знань, систематизація їх, можливість орієнтуватися в інформаційному просторі, бачити проблему і приймати рішення відбувається саме через метод проекту.

Бажаємо усім першокласникам подальших успіхів!