Вітаємо
Скивку Вероніку (6-Б клас)
за зайняте ІІІ місце
у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
у 2015-2016 н. р. з комп'ютерної анімації!
ВІтаємо
Думича Павла (10-А клас)
за зайняте ІІІ місце
у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
у 2015-2016 н. р. з комп'ютерної графіки!
за зайняте ІІІ місце
у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
у 2015-2016 н. р. з комп'ютерної анімації!
Вітаємо
Дзюбенко Ірину (10-А клас)
за зайняте І місце
у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
у 2015-2016 н. р. з комп'ютерної графіки!
за зайняте ІІ місце
у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
у 2015-2016 н. р. з комп'ютерної анімації!
Вітаємо
Красноногу Альону (8-Б клас)
за зайняте ІІІ місце
у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади у 2015-2016 н. р. з офісних технологій!
УВАГА!!!
Інформація для учнів, що приймають участь в олімпіаді з предмету “Інформатика”
ГРАФІК
проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2015-2016 навчальному році з інформатики (районні)
№ п/н | Дата проведення | День | Початок олімпіади | Дисципліна | Класи | ЗНЗ * |
1 | 12 грудня | субота | 10.00 | Інформаційні технології | 8-11 | Гімназія «Троєщина», СЗШ № 263, СШ № 250 |
2 | 19 грудня | субота | 15:00 | Web-дизайн | 8-11 | |
3 | 20 грудня | неділя | 10:00 | Інформатика | 8-11 | |
4 | 16 січня | п’ятниця | 15.00 | Комп’ютерна графіка | 6-11 | |
5 | 23 січня | п’ятниця | 15.00 | Комп’ютерна анімація | 6-11 |
*Заклад, в якому проходитиме олімпіада, буде уточнюватись за надходженням інформації.
Учасники олімпіади з інформатики:
№п/п | ПІБ учня | Клас |
Інформаційні технології | ||
1 | Анастасьєв Михайло | 8-Б |
2 | Краснонога Альона | 8-Б |
3 | Марченко Микита Вікторович | 9-Б |
4 | Дзюбенко Ірина | 10-А |
5 | Ломако Данило | 10-А |
6 | Абдул Можиб | 11-А |
7 | Юрчак Павло | 11-А |
Web-дизайн | ||
1 | Репік Дмитро Олександрович | 9-Б |
2 | Назаров Роман Ровшанович | 9-Б |
3 | Дзюбенко Ірина | 10-А |
4 | Думич Павло | 10-А |
Інформатика | ||
1 | Марченко Микита | 9-Б |
2 | Абдул Можиб | 11-А |
3 | Юрчак Павло | 11-А |
Комп’ютерна графіка | ||
1 | Попрієнко | 6-Б |
2 | Канівець | 6-Б |
3 | Крикун | 6-Б |
4 | Анастасьєв Михайло | 8-Б |
5 | Репік Дмитро Олександрович | 9-Б |
6 | Назаров Роман Ровшанович | 9-Б |
Комп’ютерна анімація | ||
1 | Скивка В | 6-Б |
2 | Стеценко Є | 6-Б |
3 | Анастасьєв Михайло | 8-Б |
4 | Краснонога Альона | 8-Б |
5 | Кікава Діана | 8-Б |
6 | Репік Дмитро Олександрович | 9-Б |
7 | Назаров Роман Ровшанович | 9-Б |
8 | Мещерякова Катерина | 10-А |
9 | Думич Павло | 10-А |
10 | Ломако Данило | 10-А |
11 | Зубкова Ірина | 11-А |
Викладач: Двораковська Катерина Віталіївна