Тиждень інформатики «У країні інформаційних технологій»

/Files/images/1-5_789_i.jpg

У школі з 08 по 12 лютого 2016 року проходив Тиждень інформатики «У країні інформаційних технологій» для учнів 2 – 11 класів. Відповідальні за проведення предметного тижня були вчителі інформатики:

- Двораковська Катерина Віталіївна;

- Голодна Світлана Іванівна;

- Фіщук Юлія Олександрівна;

- Андреєва Діана Сергіївна.

Заходи були спрямовані на розвиток творчої фантазії; логічного мислення; вміння орієнтуватися в інформаційному просторі; формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

Мета проведення тижня:

- використовуючи прийом «Зараження», організувати роботу на азарті та створити позитивний мікроклімат в класі;

- виховувати прагнення до оволодіння знаннями і навичками роботи на ПК;

- заохочувати дітей до роботи в групах (командах);

- розвивати творчі здібності учнів, зацікавленість до вивчення інформатики;

- виховувати вміння працювати в команді, почуття відповідальності за колектив;

- закріпити і впорядкувати, набутий на протязі навчання, досвід з основ інформатики і обчислювальної техніки;

- виховувати в дітей самодисципліну, самоконтроль;

- розвивати довготривалу пам’ять учнів, самостійність суджень, комунікативність, уважність, витримку.

Тиждень інформатики пройшов яскраво та насичено, діти отримали задоволення від цікавих вікторин, конкурсів та інтелектуальних ігор, пов’язаних з інформатикою. Всі переможці відзначені дипломами та грамотами найкращих знавців світу інформаційних технологій.

План проведення тижня інформатики "У країні інформаційних технологій"

Дні проведення Заходи проведення Клас Відповідальний
Понеділок 08.02 1. Відкриття предметного тижня. Оголошення плану заходів. Двораковська К.В.,
Андреєва Д. С.
2. Екскурсія в кабінет інформатики для учнів 1 класу. 1-А,Б,В,Г (3-5 уроки)
Вівторок 09.02 1. Інтелектуальна гра «Наш друг і помічник - комп’ютер» для учнів 4-х класів. 4-А,Б (4-5 урок) Двораковська К. В.,
Голодна С.І.
Середа 10.02 1. Конкурс комп’ютерних презентацій «Моя майбутня професія» для учнів 9 –А класу. 9-А (1 урок) Фіщук Ю. О.,
Андреєва Д. С.,
Двораковська К. В.,
Голодна С.І.
2. Конкурс «Найкращий інформатик» для учнів 7 класів. 7-А, 7-Б (4-5 урок)
3. Виставка макетів комп’ютерних пристроїв «Творчий технік» 2-11 класи Протягом дня
Четвер 11.02 1. Конкурс комп’ютерних презентацій «Моя майбутня професія» для учнів 11-А 11-А (3 урок) Двораковська К. В.,
Фіщук Ю. О.,
Андреєва Д. С.
2. Інтелектуальна гра «Магістри інформатики» для учнів 8 класів. 8-А, 8-Б (4-5 урок)
3. Інтелектуальна гра «Найкращийінформатик» для учнів 5 класів. 5-А (6 урок)
П’ятниця 12.02 1. Квест «У пошуках скарбів» для учнів 2 класу. 2-А,Б,Г (2-4 урок) Двораковська К. В.,
Голодна С. І.,
Андреєва Д. С.
2. Конкурс комп’ютерних презентацій «Моя майбутня професія» для учнів 9 – 10 класів. 9-Б, 10-А (5-7 урок)
3. Підведення підсумків тижня інформатики. Нагородження переможців.