Шановні батьки майбутніх першокласників!

/Files/images/dti/456images.jpg

У 2016-2017 навчальному році

школа І-ІІІ ступенів № 300 міста Києва

планує набір дітей до чотирьох перших класів

(1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г)!

Навчання здійснюється за програмами середньої загальноосвітньої школи.

Мова викладання - українська;

Іноземні мови - англійська мова (з 1-го класу), німецька мова (з 5-го класу).

За рахунок годин варіативної складової заплановано збільшення годин на вивчення таких предметів:

1,2 класи - українська мова та математика.

3, 4 класи - англійська мова.

Для молодшої школи (1-4 класи) функціонують групи продовженого дня, організоване безкоштовне гаряче харчування.

Крім того на Вашу дитину чекають у нашій школі танцювальні гуртки та спортивні секції.

/Files/images/2015-2016/uvaga_dti_na_doroz/Jr98XZMZmqY.jpg

Документи для зарахування

в 1 клас приймаються з 1 квітня 2016 року

Необхідні документи:

1.Медична картка.

2.Копія свідоцтва про народження.

3.Заява батьків.

4. Психолого-педагогічна картка (якщо дитина відвідувала дошкільний навчальний заклад).

5. Довідка з медичної установи про групу на фізкультуру.

Чекаємо Вас та Ваших дітей!

До зустрічі у 2016-2017 навчальному році!

/Files/images/kozir/SDC17759.JPG

Особливості приймання дітей до перших класів загальноосвітніх навчальних закладів

Вік майбутніх першокласників

Вік майбутніх першокласників регламентовано статтею 20 Зако­ну України «Про загальну середню освіту» від 13 травня 1999 р. № 651-XIV, в якій зазначено, що зарахування учнів до загальноосвіт­ніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з шести років. У пункті 1.4 Постанови Головного державного санітарного лікаря України «Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до но­вого 2009/2010 навчального року» від 29 липня 2009 р. № 20 наголо­шено: «Не допускати прийом до школи дітей, молодше 5 років 8 міся­ців». Зазначена Постанова Головного державного санітарного лікаря України є чинною до початку 2010/2011 навчального року.

Разом з тим, звертаємо увагу на те, що згідно зі статтею 12 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11 липня 2001 р. № 2628-ІП право на перебування у дошкільних навчальних закладах гарантовано дітям ві­ком від двох місяців до шести (семи) років. Отже, якщо дитина досягла шестирічного віку, дошкільні навчальні заклади не можуть відмовити батькам у подальшому отриманні їхньою дитиною дошкільної освіти.

Умови приймання дітей до загальноосвітніх навчальних закладів

Приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється на безконкурсній основі відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про прийом дітей до 1 класу за­гальноосвітніх навчальних закладів» від 7 квітня 2005 р. № 204.

Загальноосвітні навчальні заклади приймають дітей на навчан­ня відповідно до визначеної території обслуговування. За наяв­ності вільних місць дитина може навчатися і в інших навчальних за­кладах.